ПОСЕТА УЧЕНИКА И НАСТАВНИКА ИЗ ГИМНАЗИЈЕ У КОСОВСКОЈ МИТРОВИЦИ

20 Мај 2018 By In Дешавања

Данас, у 13:30 часова, испратили смо наше пријатеље из Косовске  Митровице  које смо,  у  периоду од  17. до 20. маја, угостили са задовољством и поносом .

Захваљујем се ђацима и њиховим родитељима на  изузетном гостопримству које су, традиционално,  исказали и овом приликом. Посебно се захваљујем помоћнику директора Милки Кућеровић на организацији и реализацији низа активности током овог боравка, али  и на дугогодишњем ангажовању  у  одржавању братских веза са гимназијом из Косовске Митровице.

Директор

Ви сте овде: Почетна Ученици Дешавања ПОСЕТА УЧЕНИКА И НАСТАВНИКА ИЗ ГИМНАЗИЈЕ У КОСОВСКОЈ МИТРОВИЦИ