Super User

Super User

Уторак, 17 Октобар 2017 00:00

ОТВОРЕНА ВРАТА НАСТАВНИКА

Уторак, 17 Октобар 2017 00:00

ОТВОРЕНА ВРАТА НАСТАВНИКА

Прва београдска гимназија

Наставници - школска 2017/18. година

  Презиме и име Предмет ОТВОРЕНА ВРАТА
Место Време
1 Симоновић Д. Српски језик и књижевност Зборница Среда 6. час ( ЦС )
2 Шами В. Српски језик и књижевност Зборница Четвртак 5. час ( ПС )
3 Вујетић Д. Јевремовић Ј.     Српски језик и књижевност Зборница Уторак 5.час  ( ПС )
4 Крнетић К. Српски језик и књижевност Зборница Уторак  6. час (ПС)
5 Стојановић Д. Српски језик и књижевност Учионица Војислав Илић Петак 3. час (ПС)
6 Пророк М. Миловановић К. Српски језик и књижевност Зборница Понедељак 5. час (ЦС)
7 Живић И.  Ковачевић Б Српски језик и књижевност Зборница Уторак 4. час (ПС)
8 Филиповић С. Mузичка култура Кабинет музичка кул. Среда 5.час (ПС)
9 Тасић А. Mузичка култура - хор Зборница Четвртак  4.час ( ПС )
10 Чудов М. Ликовна култура Кабинет ликовна кул. Понедељак 4.час ( ПС )
11 Манојловић Ј. Ликовна култура Зборница Петак 6. час ( ЦС )
12 Јовичић М. Енглески језик Зборница Понедељак 6. час ( ПС )
13 Васић З. Енглески језик Зборница Уторак 3 час (ПС)
14 Брковић И. Енглески језик Зборница Уторак први велики одмор (ЦС) Петак  први велики одмор ( ЦС )
15 Арсић Б. Енглески језик Зборница Четвртак 3.час (ЦС)
16 Скерлић О.        Фанка Н. Енглески језик Зборница Уторак 6. час (ЦС)
17 Вучинић С. Руски језик Зборница Четвртак 4.час (ПС)
18 Чарапић М. Француски језик Зборница Четвртак 4.час (ЦС)
19 Симић И. Француски језик Зборница Среда 15.00 
20 Перишин Н. Француски језик Зборница Уторак 6.час (ПС)
21 Ракићевић Л. Немачки језик Зборница Понедељак 2.час ( ЦС)
22 Стојановић Дарко  Немачки језик Зборница Уторак 4.час (ПС)
23 Цветковић В. Латински језик Зборница Уторак 3. час (ПС)
24 Божиновска Н. Латински језик Зборница Понедељак 2.час ( ЦС)
25 Јанковић И. Филозофија Зборница Уторак 3.час (ЦС)
26 Каначки Н. Филозофија Зборница Четвртак 6.час (ЦС)
27 Кузмановић С. Социологија - Устав Зборница Петак 3.час (ПС)
28 Гачановић М. Грађанско васпитање - Устав Зборница Петак 4.час (ПС)
29 Јованчић С. Грађанско васпитање Зборница Четвртак 5.час (ЦС)
30 Стоиљковић М. Верска настава Зборница Петак 4.час (ПС)
31 Спасојевић А. Психологија Зборница Уторак 2.час (ПС)
32 Поповић И. Психологија, Грађанско в. Зборница Среда 14.15-15.00
33 Димитријевић С. Историја Зборница Уторак 5.час (ЦС)
34 Радосављевић Д. Историја Зборница Петак 3.час ( ПС )
35 Крстић Б. Историја Зборница Среда 4.час ( ЦС)
36 Дилпарић Р. Географија Зборница 11.30 - 12.30 ( ЦС )
37 Грабунџија Н. Географија Зборница Среда 5.час (ПС)
38 Вукадиновић С. Географија Зборница Уторак 4.час (ЦС)
39 Перовић С. Биологија Зборница Среда 5.час (ПС)
40 Домазетовић Д. Биологија Зборница Понедељак 5.час ( ЦС )
41 Килибарда Т. Биологија Зборница Уторак 4.час (ПС)
42 Каличанин З. Биологија Зборница Уторак 5.час ( ЦС )
43 Гулић С. Математика Зборница Уторак 4.час (ЦС)
44 Гајић М. Математика Зборница Петак 2.час ( ПС )
45 Лукић Н. Математика Зборница Уторак  5.час  ( ЦС)
46 Филиповић А. Математика Зборница Петак  3.час ( ЦС )
47 Поповић А. Математика Зборница Петак 5.час (ПС)
48 Богдановић Р. Математика Зборница Четвртак 3.час (ПС)
49 Настасијевић М. Математика Зборница Среда 6.час ( ПС)
50 Пушић М. Рачунарство и информатика Програмирање Зборница Понедељак 17.00 (ПС)       Четвртак 16.00 (ЦС)
51 Домазетовић С. Рачунарство и информатика  Зборница Среда 3.час (ЦС) 
52 Беговић О. Рачунарство и информатика  Зборница Среда 4.час ( ЦС )
53 Буловић В.  Рачунарство и информатика Зборница Четвртак 5.час (ПС)
54 Поповић В. Рачунарство и информатика,   Математикика, Рачунарски сист. Зборница Среда 3.час ( ПС )
55 Кизић Р. Рачарство и информатика, Примена рачунара Зборница Уторак 4.час (ПС)
56 Пријић С. Хемија Зборница Четвртак 6.час ( ЦС )
57 Јелић С. Хемија Зборница Среда 4.час (ЦС)
58 Петровић Ј. Хемија Зборница Понедељак 4.час (ЦС)
59 Савић Т. Хемија Зборница Уторак 3.час (ПС)
60 Митрић К. Хемија Зборница Понедељак 4.час (ПС)
61 Шкорић Ч. Физика Зборница Четвртак 4.час( ПС )
62 Лујић В. Физика Зборница Понедељак 4.час (ЦС)
63 Дамјановић С. Физика Зборница Уторак први однмор ( ЦС )
64 Весић С. Физика Зборница Среда 3.час (ЦС)
65 Перић И. Физика Зборница Понедељак после 6.часа (ПС)
66 Булић Д. Физичко васпитање Кабинет физичко Понедељак 6.час ( ЦС )
67 Чингелић Д. Физичко васпитање Зборница Понедељак 4.час ( ПС )
68 Симић Б. Физичко васпитање Зборница Понедељак 4.час ( ПС )
69 Бушић Д. Физичко васпитање Зборница Уторак 5.час  ( ПС )
    НАПОМЕНА :  ПС - плава смена     ЦС - црвена смена  
Страна 1 од 46
Ви сте овде: Почетна Наставници Настава Вјера Радовић Super User