СЕКЦИЈА ГРАЂАНСКОГ ВАСПИТАЊА „ГРАЂАНАЦ” 2016/17

09 Мај 2017 By In Грађанац

март – мај 2017. ПРЕДУЗЕТНИК У СРЕДЊОЈ

Ове године је ПРОМОС – Организација за промоцију потенцијала Србије у свој програм укључила ученике III1, III2 и III3 разреда. Прва радионица/предавање је било у нашој школи 17. марта 2017. године. Пет ученика III3 – Ања Топић, Исидора Стојановић, Огњен Ранковић, Марко Андрић и Урош Томић су наставили циклус учешћем на радионицама 19. и 20. априла на Економском факултету Универзитета у Београду. Програм је окончан 9. маја, презентацијама „фирми” у Привредној комори Србије.

19. априла одржана је информативна презентација ученицима IV разреда о пројекту „Покрени се – шта све треба знати о предузетништву да би се успешно покренуо посао” који реализује удружење Serbian Venture Network (SeVeN), уз подршку Секретаријата за омладину и спорт Града Београда.

13. март 2017. У програму „Најбоља StartUp идеја” у организацији Градске скупштине, учествовала је група од 23 ученика. У наставку истог програма, 27. марта у Научно-технолошком парку учествовало је 8 ученика.

од 17. до 20. јануара Ана-Марија Ћеранић je учествовала на Школи предузетништва на Универзитету Доња Горица у Подгорици.

У децембру 2016. започет је пројекат „Знање” под покровитељством ББA (Београдска банкарска академија) предавањем проф. др Зорана Грубишића одржаном у школи 12. децембра 2016. године. Група ученика III4 се укључила у овај пројекат.

30. новембар 2016. и 28. март 2017. Посета матураната Дому Народне скупштине Републике Србије

Ви сте овде: Почетна Клуб прве Грађанац СЕКЦИЈА ГРАЂАНСКОГ ВАСПИТАЊА „ГРАЂАНАЦ” 2016/17