ЕКСКУРЗИЈА ТРЕЋЕГ РАЗРЕДА, ШКОЛСКЕ 2017/18. ГОДИНЕ Featured

28 Новембар 2017 By In WWW

Програм екскурзија трећег разреда је у потпуности реализован. Сви смо сагласни да је била успешна као и екскурзије годинама уназад. Извештај садржи све детаље, а у њему, традиционално, похваљујемо ђаке, наставнике, водиче...
Међутим, овогодишња екскурзија и боравак на Крфу, биће посебно упамћени јер је, на острву Видо покрај спомен костурнице, изведена скраћена верзија драме Солунци говоре, овако је било... Драмско извођење наших ученика, у аутентичном амбијенту, било је истински дирљиво и потресно. Док смо слушали речи старих ратника, о страдањима приликом преласка Албаније у Првом светском рату и сећали се подвига наших славних предака, преплавило нас је снажно осећање поноса.

Програм су припремили чланови драмске секције (Кљајић Никола, Бандовић Мираш, Исаковић Слободан, Ракић Теодора,  Мићић Никола, Станимировић Никола и Коцић Кристина), у сарадњи са Милком Кућеровић, помоћником директора, којима се овом приликом захваљујемо.

Вођа пута
Милан Гачановић