НАСТАВИЧКО ВЕЋЕ ПРВЕ БЕОГРАДСКЕ ГИМНАЗИЈЕ, ШК. 2018/19. ГОДИНА

18 Октобар 2018 By
Наставничко веће Прве београдске гимназије, Шк. 2018/19. година                                                                           Термини отворених врата  
РБ Презиме и име Предмет Отворена врата  
Место  Време
1 Стојановић Драгана Српски језик и књижевност Зборница Уторак 4.час ЦС  
2 Шами Весна Српски језик и књижевност Зборница Понедељак 3.Час ПС  
3 Вујетић Данијела Српски језик и књижевност Зборница Петак 3.Час ПС  
4 Јевремовић Јелена Српски језик и књижевност Зборница

Четвртак 5.ЧАС ПС - преподне

3.Час ПС- послеподне                    

 
5 Ковачевић Биљана Српски језик и књижевност Зборница Четвртак 5.ЧАС ПС   
6

Пророк Милица      

Ђуканов Тамара

Српски језик и књижевност Зборница Среда 3.Час ЦС  
7 Крнетић Катарина Српски језик и књижевност Зборница Понедељак 5.Час ПС  
8 Симоновић Драгица Српски језик и књижевност Зборница Уторак 6.Час ЦС  
9 Филиповић Снежана музичка култура Кабинет муз.културе Среда 2.Час ПС  
10 Адамовић Александра музичка култура Зборница Уторак 3 час ПС  
11 Чудов Марина ликовна култура Зборница Понедељак 4.Час ПС  
12 Манојловић Јасмина ликовна култура Зборница Петак 3.час ЦС  
13 Васић Злата енглески језик Зборница Уторак 5.Час ПС  
14 Брковић Ивана енглески језик Зборница

Понедељак 2. велики одмор и среда

први велики одмор ЦС                      

 
15 Јовичић С. Марина енглески језик Зборница Утарак 6.Час ПС  
16 Митровић Бојана     Бајовић Лидија енглески језик Зборница Петак 4.Час ПС  
17 Скерлић Оливера      Фанка Нина енглески језик Зборница Среда 4.Час ЦС  
18 Вучинић Слатка руски језик Зборница Понедељак 4.Час ЦС  
19 Перишин Наташа Француски језик Зборница Уторак 5.Час ПС  
20 Чарапић Марина Француски језик Зборница Петак 4.Час ЦС  
21 Симић Ирена француски језик Зборница Уторак 6.Час ПС  
22 Ракићевић Леонора немачки језик Зборница Понедељак 6.Час ЦС  
23 Стојановић Дарко немачки језик Зборница Среда 2.Час ЦС  
24 Цветковић Вера     латински језик Зборница Четвртак 5.Час ЦС  
25 Божиновска Нина латински језик Зборница Понедељак 14.15 - 15.00  
26 Јанковић Ирис филозофија Зборница Понедељак 4.Час ЦС  
27 Каначки Немања филозофија Зборница

Уторак 4. час ЦС и Среда 4. час

ПС

 
28 Кузмановић Снежана социологија Зборница Понедељак 3.Час ПС  
29 Јованчић Светозар  грађанско васпитање Зборница Четвртак 7.Час ЦС  
30 Гачановић Милан грађанско васпитање, устав Зборница Уторак 5. час  ЦС  
31 Стоиљковић Марија верска настава Зборница Четвртак 4.Час ЦС  
32 Спасојевић Александра психологија Зборница Петак 3.Час ПС  
33 Поповић Ивана психологија Зборница Четвртак 4.Час ЦС  
34 Крстић Биљана историја Зборница Уторак 4.час ЦС  
35 Дамњановић Стефан историја Зборница Уторак 5.Час ЦС  
36 Радосављевић Драгана историја Зборница Петак 5.Час ПС  
37 Димитријевић Сузана историја Зборница Четвртак 6.Час ЦС  
38 Церовац Владимир историја Зборница Четвртак 2.Час ПС  
39 Дилпарић Ристо географија Кабинет географија

Понедељак 16.00 ЦС и четвртак

6.час ПС

 
40 Грабунџија Невенка географија Зборница, кабинет Среда 5.Час - ЦС  
41 Вукадиновић Синиша географија Зборница Уторак 6.час ЦС  
42 Светозаревић Борислав географија Зборница Среда 4.Час ПС  
43 Каличанин Зорана биологија Зборница Петак 3.Час ЦС  
44 Перовић Снежана биологија Зборница Понедељак 6.Час ПС  
45 Килибарда Тања биологија Зборница Петак 7.Час ПС  
46 Домазетовић Драгана биологија Зборница Понедељак 5.Час ЦС  
47 Гулић М. Силвана математика Зборница Уторак 3.Час ЦС  
48 Лукић Невена математика Зборница Четвртак 3.Час ЦС  
49 Филиповић Александра математика Зборница Уторак 4.Час   
50 Поповић Александра математика Зборница Петак 4.Час ПС  
51 Настасијевић Милена математика Зборница Петак 3.Час ПС  
52 Богдановић Ружица математика Зборница Понедељак 4.Час ЦС  
53 Гајић Мира математика Зборница Понедељак 3.Час ЦС  
54 Поповић Валентина математика,  рач. и информатика Зборница Среда 3.Час ПС  
55 Пушић Милош рачунарство и информатика Зборница

Среда 19.00 ПС

Среда 12.30 ПС

 
56 Кизић Радана рачунарство и информатика Каб.Инф1 или Зборница Понедељак  5.Час ПС  
57 Радуловић Филип рачунарство и информатика Зборница Среда 3.Час ПС  
58 Домазетовић Саша рачунарство и информатика Зборница Понедељак 3.Час ПС  
59 Беговић Оливера рачунарство и информатика Зборница Среда 3.Час ЦС  
60 Буловић Вера рачунарство и информатика Зборница Четвртак 4.час ЦС  
61 Милошевић Горан рачунарство и информатика Каб.инф или зборница Среда 4.Час ПС  
62 Пријић М. Слободанка хемија Зборница Среда 3.Час ЦС  
63 Петровић Јасна хемија Зборница Среда 3.Час ЦС  
64 Јелић Славица хемија Зборница Среда 4.Час ЦС  
65  Митрић Катарина хемија Зборница Понедењак 4.Час ПС  
66 Рајевић Тијана               хемија Зборница Уторак 4.Час ПС  
67 Лујић Виолета физика Зборница Среда 3.Час ЦС  
68 Весић Славиша Физика Зборница Понедељак 4.Час ЦС  
69 Шкорић Чедо Физика Зборница Среда 6.Час ПС  
70 Перић Ида Физика Зборница Уторак 6.Час ЦС  
71 Дамјановић Светлана Физика Зборница

Понедељак и среда,

први в.одмор, ЦС

 
72 Прокић Милан Физика Зборница Четвртак 3.Час ПС  
73 Чингелић Драган физичко васпитање Зборница,кабинет Четвртак 4.Час ПС  
74 Булић Дара физичко васпитање Зборница, кабинет Петак 4. час ПС  
75 Симић Бранко физичко васпитање Зборница Уторак 5.Час ЦС  
76 Бушић Далибор физичко васпитање Зборница Четвртак 6.Час ПС  
           
        ЦС - ЦРВЕНА СМЕНА
ПС - ПЛАВА СМЕНА
 
Ви сте овде: Почетна Инфо НАСТАВИЧКО ВЕЋЕ ПРВЕ БЕОГРАДСКЕ ГИМНАЗИЈЕ, ШК. 2018/19. ГОДИНА