ОТВОРЕНА ВРАТА

28 Септембар 2016 By

  Прва београдска гимназија

Наставници - школска 2016/17. година 

 

 

                                                       ОТВОРЕНА ВРАТА

               Место                                           Време

          Презиме и име        Предмет
1 Симоновић Д. Српски језик и књижевност Зборница Уторак 5. час
2 Шами В. Српски језик и књижевност Зборница Четвртак 5. час
3 Вујетић Д.  Српски језик и књижевност Зборница Понедељак 4. час
4 Крнетић К. Српски језик и књижевност Зборница Четвртак 5. час (ПС)
5 Стојановић Д. Српски језик и књижевност Кабинет .С.Марковић Четвртак 3. час (ПС)
6 Пророк М. Ковачевић Б. Српски језик и књижевност Зборница Петак 4. час (ЦС)
7 Живић И. Српски језик и књижевност Зборница Уторак 4. час (ЦС)
8 Филиповић С. Mузичка култура Кабинет за музичку културу Уторак 5. час
9 Тасић А. Mузичка култура - хор Зборница Четвртак 5. час
10 Чудов М. Ликовна култура Кабинет ликовна кул. Среда 3. час
11 Манојловић Ј. Ликовна култура   Петак 5. час
12 Јовичић М. Енглески језик Зборница Понедељак 3. час
13 Васић З. Енглески језик Зборница Четвртак 3 час (ПС)
14 Брковић И. Енглески језик Зборница Понедељак први велики одмор  Среда први велики одмор
15 Арсић Б. Енглески језик Зборница Среда 4. час(ПС и ЦС)
16 Скерлић О. Фанка Н. Енглески језик Зборница Четвртак 1. час (ЦС)
17 Вучинић С. Руски језик Зборница Четвртак 3.час (ПС)
18 Чарапић М. Француски језик Зборница

Петак 5.час (ЦС пре подне)

Петак 6.час (ПС пре подне)

19  Чанак В. Француски језик    
20 Перишин Н. Француски језик   Четвртак 5.час (ЦС)
21 Ракићевић Л. Немачки језик Зборница Уторак 3.час (ПС)
22 Стојановић Д. 
Немачки језик Зборница Четвртак 3.час (ЦС)
23 Цветковић В. Латински језик Зборница Среда 4. час (ПС)
24 Божиновска Н. Латински језик Зборница Среда 10.00 - 14.00 (ЦС)
25 Јанковић И. Филозофија Зборница Среда 4.час (ПС)
26 Каначки Н. Филозофија Зборница Понедељак 4.час (ЦС)
27 Кузмановић С. Социологија, Устав Зборница Среда 5.час (ПС)
28 Гачановић М. Грађанско в. Устав Зборница Среда 2.час
29 Јованчић С. Грађанско васпитање Зборница Четвртак 5.час 
30 Лазић М. Верска настава Зборница Четвртак 3.час (ЦС)
31 Спасојевић А. Психологија Зборница Уторак 14.00 - 15.00 (ПС -преподне)
32  Поповић И. Психологија Зборница Понедељак 11.45 - 12.30     18.00-18.45
33 Димитријевић С. Историја Зборница Понедељак 10.00 - 10.45     16.10 - 16.55
34 Радосављевић Д. Историја Зборница Понедељак 4 час (ПС)
35 Крстић Б. Историја Зборница Уторак 3.час (ЦС)
36 Дилпарић Р. Географија Зборница Петак 6.час
37 Грабунџија Н. Географија Зборница Среда 17.00 - 17.45 (ПС)
38 Вукадиновић С Географија Зборница Уторак 5.час (ЦС)
39 Перовић С. Биологија Зборница Среда 4.час (ПС)
40 Домазетовић Д. Биологија Зборница Уторак 4.час (ЦС)
41 Килибарда Т. Биологија Зборница Понедељак 4.Час (ПС)
42 Каличанин З. Биологија Зборница Уторак 4.час (ЦС)
43 Гулић С. Математика Зборница Понедељак 3.час (ЦС)
44 Гајић М. Математика Зборница Четвртак 4.час (ПС)
45 Лукић Н. Математика Зборница Петак 4.час 
46 Филиповић А. Математика Зборница Четвртак 7.час (ПС)
47 Поповић А. Математика Зборница Уторак 5.час 
48 Богдановић Р. Математика Зборница Понедељак 4.час
49 Настасијевић М. Математика, информатика Зборница Четвртак 3.час
50 Пушић М. Математика, информатика Зборница Понедељак 17.45 Среда 17.45
51 Домазетовић С. Рачунарство и информатика Кабинет 2 ( Инф.) Понедељак 6.час
52 Беговић О. Рачунарство и информатика Зборница Петак 3.час (ЦС)
53 Буловић В. Рачунарство и информатика Зборница Четвртак 5.час (ПС)
54 Кизић Р. Рачунарство и информатика Зборница Петак 4.час (ПС)
55 Пријић С. Хемија Зборница Понедељак 5.час
56 Јелић С. Хемија Зборница Среда 3.час (ЦС)
57 Петровић Ј. Хемија Зборница Четвртак 4.час (ЦС)
58 Митрић К. Хемија Зборница Четвртак 5.час (ПС)
59 Шкорић Ч. Физика Зборница Петак 7.час
60 Лујић В. Физика Зборница Понедељак 5.час (ЦС)
61 Дамјановић С. Физика Зборница Уторак 3. час
62 Весић С. Физика Зборница Среда 3.час (ПС)
63 Перић И. Физика Зборница Среда од 16.10 (ПС)
64 Булић Д. Физичко васпитање Кабинет физичко Понедељак 4.час
65 Чингелић Д. Физичко васпитање Зборница Уторак 3.час ( ПС) Четвртак 3.час (ПС)
66 Симић Б. Физичко васпитање Зборница Петак 5.час (ЦС)
67 Марковић Д. Физичко васпитање Зборница  
 

НАПОМЕНА:

ПС - плава смена

ЦС - црвена смена

     
Ви сте овде: Почетна Инфо ОТВОРЕНА ВРАТА