ЗА РОДИТЕЉЕ УЧЕНИКА ПРВОГ РАЗРЕДА

Дводневна екскурзија - први разред
дестинација Златибор – Бајина Башта – Мокра Гора
програм путовања

ПРВИ ДАН: Полазак из Београда у 07:30. Путовање Ибарском магистралом до манастира Враћевшница. Разгледање манастира Враћевшница.
Наставак пута до Сирогојна уз успутна задржавања према потреби. Посета етно селу Сирогојно. Наставак пута до Златибора. Слободно време за шетњу и разгледање центра Златибора. Наставак пута до Бајине Баште. Смештај у хотелу са најмање три звездице у центру Бајине Баште, уз обалу реке Дрине. Вечера, дискотека и ноћење.

ДРУГИ ДАН: Доручак у хотелу. Полазак за Мокру Гору. Обилазак железничке станице у Мокрој Гори, цркве Светог пророка Илије и лековитог извора „Беле воде“. Вожња „Шарганском осмицом“. Полазак за Мећавник. Обилазак Мећавника / Дрвенграда: Црква Светог Саве, Галерија, видиковац. Повратак у хотел. Ручак у хотелу. Слободно време. Полазак за Београд уз успутна задржавања према потреби. Долазак у Београд у вечерњим сатима.

трајање Два дана / један пун пансион
време реализације Мај - јун.2016. године
превоз Аутобусима високе туристичке класе, не старијим од четири године у време извођења екскурзије, са ТВ и ДВД уређајем и озвучењем
аранжман обухвата - превоз;
- смештај на бази једног пуног пансиона у хотелу са најмање три звездице у Бајиној Башти, у двокреветним, трокреветним или четворокреветним собама са купатилом и тоалетом у свакој соби;
- организацију дискотеке за ученике;
- пратњу лиценцираног туристичког водича или пратиоца за сваки аутобус током целог путовања;
- услуге локалног водича;
- трошкове за лекара пратиоца екскурзије;
- улазнице за све локалитете или активности из програма путовања где се улазнице наплаћују;
- обавезно путно осигурање.
број ученика Највише 240 (тачан број ће се знати по добијању писмене сагласности родитеља)
број одељенских старешина Осам
пратиоци групе које обезбеђује понуђач - лиценцирани туристички водич или пратилац за сваки аутобус;
- лекар
број гратиса - Осам одељенских старешина;
- Један ученик по одељењу на двадесет ученика који плаћају;
- Један вођа пута;
- Психолог или педагог.
(Максимално 18 гратис места)
ознака из ОРН 63516000
број рата две – мај, јун 2016.
Ви сте овде: Почетна Инфо ЗА РОДИТЕЉЕ УЧЕНИКА ПРВОГ РАЗРЕДА