ЗА РОДИТЕЉЕ УЧЕНИКА ПРВОГ РАЗРЕДА

06 Март 2016 By

Дводневна екскурзија за ученике првог разреда
МАЈ/јун 2016.

ВИШЕГРАД – БАЈИНА БАШТА –МОКРА ГОРА – МЕЋАВНИК-ЗЛАТИБОР
.

1. дан: Полазак аутобуса испред школе у 6:30. Вожња Ибарском магистралом преко Рудника ( пауза од 30 мин), Овчарско-Кабларске клисуре , Кремне ( пауза 30мин) и Мокре Горе до Вишеграда. Долазак у Вишеград око 13,30.Обилазак АНДРИЋ града и ,,на Дрини ћуприје'' у пратњи локалног водича. Након завршених разгледања слободно време до 17. Полазак према Бајиној Башти. Долазак око 19,30. Смештај у хотелу „Дрина“(3*). Вечера у хотелу. Дискотека. Ноћење.

2. дан: Након доручка, одлазак до Мокре Горе. Мокра Гора је у свету позната по лепоти природе, али још више по старој ускотрачној железници. Обновљена деоница је „Шарганска осмица“ – путна петља дуга 13.5 км на којој су 22 тунела и десетак мостова и вијадукта. Вожња чувеним музејским возом узаног колосека, који вуче парна локомотива. По завршеној посети, одлазак до етно села “Дрвенград”, смештеног на брду Мећавник. Обилазак етно-села: Галерије и цркве Светог Саве. По завршеним обиласцима одлазак до Златибора. Ручак у 13. Након ручка обилазак туристичког центра Златибор. Шетња поред језера и чесме краља Александра до хотела Палисад, затим до Краљевих конака, спортког центра.. Слободно време до поласка за Београд у 16. Долазак око 21.

Аранжман обухвата
- превоз;
- смештај на бази једног пуног пансиона у хотелу са најмање три звездице у Бајиној Башти, у двокреветним, трокреветним или четворокреветним собама са купатилом и тоалетом у свакој соби;
Напомена: у Бајиној башти (вечера и доручак) и Златибор (ручак) – класично послуживање)

- организацију дискотеке за ученике;
- пратњу лиценцираног туристичког водича или пратиоца за сваки аутобус током целог путовања;
- услуге локалног водича;
- трошкове за лекара пратиоца екскурзије;
- улазнице за све локалитете или активности из програма путовања где се улазнице наплаћују;
- обавезно путно осигурање.
- 18 гратис места (8 ученичких – 1 по одељењу на 20 плативих ученика, 8 за одељенске старешине, 1 за вођу пута и 1 за педагога или психолога, уколико школа одреди)

Ви сте овде: Почетна Инфо ЗА РОДИТЕЉЕ УЧЕНИКА ПРВОГ РАЗРЕДА